Browar Sulewski

  • 28.11.2017, 05:03
  • bw
Browar Sulewski
Otwarty w 2013 roku Browar Sulewski jest miejscem wyjątkowym. W starym, ponad 110-letnim budynku po kasynie wojskowym na ul. Dwernickiego 4 w Hrubieszowie mieści się historyczny gmach browaru.

Pomysł na powiększenie kompleksu hotelowo-konferencyjnego zrodził się po powrocie obecnego współwłaściciela, Tomasza Sulewskiego z pobytu w jednym z browarów w Bambergu. 

Browar oferuje klientom 7 piw uwarzonych z najlepszego chmielu i pszenicy: Koźlaka, Summer APA, Marcowe, Pils, Weizen, Lager i Dunkel. Każde z unikatowych piw cieszy się dużą popularnością odwiedzających Browar klientów. 

 – Jesteśmy dumni z marki Browar Sulewski. Staje się coraz bardziej rozpoznawalna w regionie i w Polsce, a do konsumenta trafiają piwa warzone tylko z najlepszych rodzajów słodów, drożdży i chmielu – przekonuje Tomasz Sulewski, współwłaściciel Browaru.

Na gali 22 listopada br. marka Browar Sulewski otrzymała prestiżowe wyróżnienie 100% Polski Produkt Tygodnika Do Rzeczy. 

Browar jednak na tym nie poprzestaje. Od 2016 roku rodzina Sulewskich wdraża nowy plan biznesowy, który jeszcze bardziej wypromuje markę i region w całej Polsce. Dzięki temu piwa rzemieślnicze dostępne są w kilkunastu punktach w całym kraju.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe