Wybieramy Perły Biznesu

  • 22.11.2017, 12:25 (aktualizacja 08.02.2018, 13:59)
  • red.
Wybieramy Perły Biznesu
Po raz pierwszy w historii naszego regionu wyróżniającym się firmom, ich właścicielom i menadżerom oraz produktom przyznany zostanie honorowy tytuł Perły Biznesu. Laureaci uhonorowani będą podczas wielkiej Gali Perły Biznesu, jakiej w naszym regionie jeszcze nie było!

Wyróżnienie przedsiębiorstw i przedsiębiorców wnoszących znaczący wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy Zamojszczyzny, budujących pozytywny wizerunek naszego regionu w kraju i za granicą to inicjatywa redakcji "Kroniki Tygodnia". Patronatem honorowym objęli nasz plebiscyt: Andrzej Wnuk – prezydent Zamościa, Wojciech Żukowski – burmistrz Tomaszowa Lubelskiego, Janusz Rosłan – burmistrz Biłgoraja, Tomasz Zając – burmistrz Hrubieszowa. Partnerem Pereł Biznesu jest Unia Szefów Zamojszczyzny.

Na łamach "Kroniki Tygodnia" prezentować będziemy pierwszych kandydatów w kategoriach: Mikroprzedsiębiorstwo, Małe Przedsiębiorstwo, Średnie Przedsiębiorstwo i Duże Przedsiębiorstwo, Produkt Roku, Biznesmen Roku, Debiut Roku, Dobroczyńca Roku 2017.

Przyznany zostanie również honorowy tytuł Ambasador Biznesu. W ten sposób uhonorowane będą osoby pochodzące z Zamojszczyzny, które z racji zajmowanych stanowisk w czołowych instytucjach i agendach państwowych oraz korporacjach krajowych i zagranicznych lobbowały w 2017 r. na rzecz rozwoju. Ambasadorem może także zostać firma, która rozsławia Zamojszczyznę dzięki swojej działalności.

W pierwszym etapie odbędzie się prezentacja kandydatów i głosowanie. W drugim etapie nominowani zostaną poddani ocenie kapituły, która wybierze laureatów i wyróżnionych w każdej kategorii.

Zapraszamy Państwa do zgłaszania swoich kandydatów. Zgłoszenia można dokonać telefonicznie, dzwoniąc pod nr 84 62 70 011 lub listownie, pisząc na adres: "Kronika Tygodnia", 22-400 Zamość, ul. Żeromskiego 3, a także mejlowo: [email protected]

Przyjmujemy zgłoszenia w kategoriach: firma (mikro: do 9 pracowników, mała: 10-49 pracowników, średnia: 50-249 pracowników, duża: powyżej 250 pracowników), Produkt Roku, Biznesmen Roku, Debiut Roku, Dobroczyńca Roku.  

W I etapie naszego plebiscytu odbędzie się prezentacja kandydatów i głosowanie na kuponach z "Kroniki Tygodnia". Kandydaci, którzy otrzymają najwięcej głosów w każdej z kategorii, zostaną nominowani do tytułu Perły Biznesu. 

W II etapie nominowani zostaną poddani ocenie kapituły, która wybierze laureatów.

Zapraszamy Państwa do zgłaszania kandydatów. Całość zakończy wielka gala, która odbędzie się pod koniec stycznia przyszłego roku.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe