Centrum Handlowe JUZWEX

  • 22.11.2017, 12:16 (aktualizacja 23.11.2017, 12:25)
  • bw
Centrum Handlowe JUZWEX
Centrum Handlowe JUZWEX jest firmą z zamojskim rodowodem istniejącą od 1993 r., położoną blisko centrum miasta przy ul. Przemysłowej 4 w Zamościu. Od 2008 roku klienci mają tam do dyspozycji dodatkowe 1000 m2 powierzchni handlowej.

Centrum handlowe składa się z trzech działów: działu hurtowo-detalicznego, z ofertą odzieżową, obuwniczą, pościelową i galanterią, działu hurtowego oraz istniejącego od 2011 r. działu moto, gdzie JUZWEX jako autoryzowany dealer proponuje motorowery i motocykle wielu znanych marek wraz z możliwością serwisowania na miejscu.

Firmę wyróżnia bogata oferta i profesjonalna obsługa, dzięki czemu cieszy się zaufaniem klientów. JUZWEX oferuje również bony podarunkowe z atrakcyjnymi rabatami.

Firmie JUZWEX zaufało tysiące klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, organizacji i instytucji.

 – Mając na uwadze ciągły rozwój firmy, jesteśmy otwarci na szeroką współpracę, ciągle poszerzamy asortyment. Zyskaliśmy zaufanie klientów z regionu, o czym świadczy fakt rozbudowy naszego centrum – chwali się Ryszard Juzwa, szef centrum handlowego.

Poza prężną działalnością handlową CH JUZWEX od lat udziela się również charytatywnie za co otrzymało dziesiątki podziękowań.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe