Dzieci z Mircza będą świecić. Mają odblaskowe opaski (ZDJĘCIA)

  • 23.11.2017, 14:15
  • ak
Dzieci z Mircza będą świecić. Mają odblaskowe opaski (ZDJĘCIA) Fot. KPP Hrubieszów
"Odblaskowa gmina" to akcja, w ramach której policja i hrubieszowskie starostwo przekonują mieszkańców powiatu do używania elementów odblaskowych. Ostatnio takie opaski dostały dzieci z Mircza.

Przedwczoraj wizytę dzieciom i młodzieży z Mircza złożyli policjanci drogówki wspólnie z szefem Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie Gerardem Pisiewiczem. Nie tylko obdarowali maluchy odblaskami, ale też rozmawiali z nimi o bezpieczeństwie.

– Odblaskowa gmina to program, którego celem jest przybliżenie mieszkańcom powiatu wiedzy na temat obowiązujących przepisów ruchu drogowego, w tym dotyczących pieszych w celu zmniejszenia liczby wypadków drogowych  – informuje Edyta Krystkowiak, rzeczniczka KPP w Hrubieszowie.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe