Perły Biznesu. Nowy plebiscyt Kroniki Tygodnia

  • 14.11.2017, 06:00 (aktualizacja 08.02.2018, 13:57)
  • mad
Perły Biznesu. Nowy plebiscyt Kroniki Tygodnia
Po raz pierwszy w historii naszego regionu wyróżniającym się firmom, ich właścicielom i menadżerom oraz produktom przyznany zostanie honorowy tytuł Perły Biznesu. Laureaci uhonorowani będą podczas wielkiej Gali Perły Biznesu, jakiej w naszym regionie jeszcze nie było!

Wyróżnienie przedsiębiorstw i przedsiębiorców wnoszących znaczący wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy Zamojszczyzny, budujących pozytywny wizerunek naszego regionu w kraju i za granicą to inicjatywa redakcji "Kroniki Tygodnia". Patronatem honorowym objęli nasz plebiscyt: Andrzej Wnuk – prezydent Zamościa, Wojciech Żukowski – burmistrz Tomaszowa Lubelskiego, Janusz Rosłan – burmistrz Biłgoraja, Tomasz Zając – burmistrz Hrubieszowa. Partnerem Pereł Biznesu jest Unia Szefów Zamojszczyzny.

 – Sądzę, że na Zamojszczyźnie jest wiele firm i wielu przedsiębiorców zasługujących na docenienie. Chcemy raz w roku przyznawać im wyróżnienie – Perły Biznesu. Nie będziemy rozdawać nagród rzeczowych ani finansowych. Uhonorujemy ich pamiątkową, specjalnie na tę okazję wykonaną statuetką i tytułem, który będą mogli wykorzystywać w celach promocyjnych – mówi Piotr Pyrkosz, redaktor naczelny "Kroniki Tygodnia".

Już od przyszłego tygodnia na łamach "Kroniki Tygodnia" prezentować będziemy pierwszych kandydatów w kategoriach: Mikroprzedsiębiorstwo, Małe Przedsiębiorstwo, Średnie Przedsiębiorstwo i Duże Przedsiębiorstwo, Produkt Roku, Biznesmen Roku, Debiut Roku, Dobroczyńca Roku 2017.

Przyznany zostanie również honorowy tytuł Ambasador Biznesu. W ten sposób uhonorowane będą osoby pochodzące z Zamojszczyzny, które z racji zajmowanych stanowisk w czołowych instytucjach i agendach państwowych oraz korporacjach krajowych i zagranicznych lobbowały w 2017 r. na rzecz rozwoju Zamojszczyzny. 

Więcej na ten temat w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

mad

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
MIESZKANIEC REGIONU
MIESZKANIEC REGIONU 14.11.2017, 11:05
KTO WYBIERA KANDYTATÓW I JAKIE SĄ KRYTERIA

Pozostałe