Zamość walczy w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny. Pomóż mu wygrać

  • 08.11.2017, 05:51 (aktualizacja 08.11.2017, 05:58)
  • ak
Zamość walczy w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny. Pomóż mu wygrać Fot. Agnieszka Jakubowska
Głosowanie już trwa. Zakończy się 19 listopada. Im więcej osób w tym czasie kliknie, tym większe szanse Zamość będzie miał na zdobycie tytułu Najlepszego Produktu Turystycznego w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej.

Zamość jako Twierdza Atrakcji został już uznany za jeden z Najlepszych Produktów Turystycznych Województwa Lubelskiego 2017. Zajął drugie miejsce w konkursie Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej (pisaliśmy o tym TUTAJ). To dało miastu awans do etapu ogólnopolskiego, w którym głosowanie właśnie się rozpoczęło.

Czy Padwa Północy ma szanse na nagrodę? To zależy od internautów, którzy mogą do 19 listopada oddawać swoje głosy w internetowym plebiscycie. Klikać można raz na dobę NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY - GŁOSUJ.

ak

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe