Droga między Zachem a Obszą jak nowa

  • 23.10.2017, 06:30
  • ak
Droga między Zachem a Obszą jak nowa UG Obsza
Zakończył się remont drogi łączącej Zamch i Obszę w powiecie biłgorajskim. Oficjalne otwarcie odnowionego odcinka zaplanowano na ten tydzień.

Inwestycja była zrealizowana przez samorząd powiatu biłgorajskiego i gminę Obsza przy wsparciu z budżetu państwa. Drogowcy przebudowali odcinek długości prawie 7 kilometrów. Położony tam został nowy asfalt, ale pojawiły się też perony przy przystankach i oznakowanie, a ponadto prawie 4 km chodnika. Położono go m.in. przy szkole, banku i urzędzie w Obszy. Zbudowane zostało również przejście dla pieszych z całodobowym doświetleniem.

Prace kosztowały prawie 3 miliony 276 tysięcy złotych, z czego samorządy sfinansują połowę, a reszta będzie pochodzić z budżetu państwa. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe