Hrebenne: Kradziony mercedes nie wyjechał z Polski na Ukrainę

  • 05.09.2017, 15:36
  • ak
Hrebenne: Kradziony mercedes nie wyjechał z Polski na Ukrainę NOSG
Strażnicy graniczni z Hrebennego zorientowali się, że w mercedesie ktoś ingerował w pole numeryczne VIN i nie dopuścili do tego, by samochód, który najpewniej był kradziony, wyjechał z Polski.

Auto zostało na polsko-ukraińskim przejściu granicznym w Hrebennem zatrzymane dzisiaj (wtorek, 5 września) rano. Za kierownicą mercedesa vito siedział 28-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna chciał wyjechać z Polski. Ale podczas odprawy funkcjonariusze zorientowali się, że 12-letnie auto, warte ok. 20 tys. zł jest prawdopodobnie kradzione.

Zatrzymali więc i pojazd i kierowcę.

– Od początku roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali pochodzące z przestępstwa pojazdy i podzespoły samochodowe o wartości ponad 10 mln zł – informuje Dariusz Sienicki, rzecznik NOSG.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe