Koszmar trwał miesiącami. Bułgar wykorzystywał i gwałcił 25-latkę

  • 01.09.2017, 12:00
  • ak
Koszmar trwał miesiącami. Bułgar wykorzystywał i gwałcił 25-latkę KPP Krasnystaw
Zarzut co najmniej sześciokrotnego zgwałcenia 25-letniej mieszkanki powiatu krasnostawskiego usłyszał wczoraj 31-letni obywatel Bułgarii. Mężczyzna miał też kobietę zmuszać do prostytucji. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Młoda kobieta zgłosiła się do policji w Krasnymstawie na początku tego tygodnia. Opowiedziała, że przez kilka ostatnich miesięcy była zmuszana do prostytucji przez 31-letniego Bułgara. Zeznała, że mężczyzna bijąc ją i grożąc, zmuszał do świadczenia usług seksualnych za pieniądze.

– Z relacji kobiety wynika, iż wywoził ją do różnych miejscowości w tym także  poza granice kraju,  gdzie była zmuszana do prostytucji. Później zabierał jej zarobione w ten sposób pieniądze. Ponadto sam miał ją wielokrotnie zgwałcić – czytamy w komunikacie KPP Krasnystaw.

Sprawą zajęli się krasnostawscy kryminalni. W środę (30 sierpnia), dzień po zgłoszeniu przestępstwa, zatrzymali 31-latka. Wczoraj mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty zmuszania do prostytucji, czerpania korzyści majątkowej z uprawiania prostytucji oraz co najmniej 6-krotnego zgwałcenia mieszkanki powiatu krasnostawskiego.

Jeszcze dziś sąd zdecyduje o jego tymczasowym aresztowaniu. Sprawa ma charakter rozwojowy.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe