Konferencja UNESCO w Zamościu

  • 24.08.2017, 06:00
  • mk
Konferencja UNESCO w Zamościu Ratusz w Zamościu
Zamość przygotowuje się do obchodów 25 rocznicy wpisania na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Z tej okazji na początku września zaplanowano m.in. konferencję, jubileuszowy koncert i wystawę.

Organizatorem wydarzenia, które odbędzie się 7 września, jest Lubelski Wojewódzki Konserwator Zabytków, Miasto Zamość i Muzeum Zamojskie. Ważnym punktem obchodów będzie konferencja naukowa konserwatorów zabytków i architektów pn. "Ochrona i promocja miasta Zamość inwestycją w Dziedzictwo Narodowe. 25 lat na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO".  

Spotkanie odbędzie się w  Ratuszu. Poprowadzą je dr Dariusz Kopciowski, Lubelski Wojewódzki Konserwator Zabytków i jego zastępca inż. arch. Maria Gmyz.

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu "Kroniki Tygodnia".

mk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe