Groźny przestępca z Ukrainy zatrzymany w Polsce

  • 02.08.2017, 13:24
  • ak
Groźny przestępca z Ukrainy zatrzymany w Polsce NOSG
Jest podejrzewany o udział w napadzie. Dlatego ścigają go służby na Ukrainie. Ukrył się w Polsce, ale znaleźli go funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

To były rutynowe działania. Pod koniec zeszłego tygodnia pogranicznicy z Hrebennego kontrolowali legalność pobytu w Polsce cudzoziemców. Chodziło głównie o Ukraińców przebywających w strefie przygranicznej.

– Podczas jednej z kontroli, w trakcie legitymowania, funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali 36-letniego obywatela Ukrainy, poszukiwanego przez ukraiński wymiar sprawiedliwości. Cudzoziemiec jest poszukiwany w związku z podejrzeniem, iż uczestniczył w napadzie z użyciem przedmiotu przypominającego broń palną – informuje Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy NOSG.

Mężczyzna został zatrzymany, jest w tej chwili w dyspozycji polskiego wymiaru sprawiedliwości. Czeka go postępowanie związane z ekstradycją na Ukrainę.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe