Konkurs kulinarny: Nagrody za słodkie pyszności

  • 27.06.2017, 20:00 (aktualizacja 18.07.2017, 04:37)
  • ak
Konkurs kulinarny: Nagrody za słodkie pyszności
Rozstrzygnęliśmy konkurs kulinarny "Kroniki Tygodnia" i marki Delecta. Kolejny jeszcze trwa.

Receptury na letnie, deserowe smakołyki przyjmowaliśmy przez kilka tygodni. Przyszło kilkadziesiąt przepisów. Możecie je przejrzeć na naszym portalu (www.kronikatygodnia.pl) w zakładce Smaki Zamojszczyzny. Ale spośród osób biorących udział w tej kulinarnej zabawie musieliśmy wybrać pięć, które otrzymają upominki ufundowane przez markę Delecta. Nasze laureatki to: Agnieszka Jakubowska z Zamościa, Urszula Świeca z Hrubieszowa, Karolina Sidor z Hubinka, Barbara Pyś z Ruszowa i Małgorzata Skop ze Starej Wsi (w sprawie odbioru nagród trzeba kontaktować się z nasz redakcją: ul. Żeromskiego 3 w Zamościu, tel. 84 627 00 11).

Tymczasem przypominamy, że razem z markami Oranżada Hellena, Appetita i Siesta przygotowaliśmy inny pyszny konkurs. Tym razem na dania na grillowe imprezy, weekendowe pikniki.  Nagrody – napoje, bakalie oraz aromatyczne zioła i przyprawy urozmaicą menu i podkreślą wiosenny smak na grillu czy piknikach.

Swoje propozycje (najlepiej ze zdjęciami) wysyłajcie do poniedziałku 3 lipca na adres: [email protected] lub pocztą tradycyjną: "Kronika Tygodnia", ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość. Pamiętajcie, aby do przepisów dołączyć swoje dane.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe