Hrubieszów: Seniorzy mają głos

  • 16.06.2017, 09:25
  • ak
Hrubieszów: Seniorzy mają głos UM Hrubieszów
Na kolejnym w tym roku posiedzeniu spotkali się w środę (14 czerwca) członkowie Hrubieszowskiej Rady Seniorów. Podczas rozmów z władzami miasta wysunęli kilka postulatów.

Obrady rozpoczęły się od przedstawienia sprawozdania z działalności od czasu ostatniego spotkania. W porządku obrad znalazła się ponadto dyskusja na temat zwiększenia bezpieczeństwa osób starszych, niedowidzących i słabowidzących. Seniorzy zaapelowali, by na chodnikach w mieście pojawiły się poziome znaki ostrzegawcze.

Postulowano też zakup dodatkowych ławek dla seniorów, które byłyby ustawione przy najpopularniejszych wśród osób starszych szlakach pieszych w Hrubieszowie.

Hrubieszowska Rada Seniorów podjęła również uchwałę wyrażającą pozytywna opinię w sprawie podjętych działań zmierzających do utworzenia Uniwersytetu III Wieku w Hrubieszowie.

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe