Pomeczowy remanent

  • 04.05.2017, 11:12 (aktualizacja 04.05.2017, 11:17)
  • tomt
Pomeczowy remanent Tomasz Tomczewski
W czasie pojedynku Padwy z Viretem działo się tak wiele, że warto wypunktować okołomeczowe historie, które mogłyby umknąć kibicom.

  1. Trener Marcin Czerwonka, patrząc na grę swojego zespołu, kilkakrotnie się uśmiechnął! A to doprawdy nie zdarza się o wiele częściej niż bramki zdobywane z rzutów wolnych w ostatniej sekundzie gry.

2. Kibice w Zamościu już awansowali do I ligi piłki ręcznej!

3. Rafał Bąk bronił na skuteczności procentowej kojarzącej się z alkoholem wielkiej mocy.

4. Choć mecz toczył się o przysłowiową pietruszkę, to bitwa trwała na całego. Co ciekawe, Viretu Zawiercie nie ustrzegł przed porażką w końcówce stojący między słupkami Marcin... Pietruszka.  

5. Na parkiecie zameldował się również świetnie znany w Zamościu Kamil Buchcic.

6. Władze Padwy doceniły grono osób, które przyczyniły się do rozwoju piłki ręcznej w Zamościu. Pamiątkowe upominki otrzymali: Franciszek Sagan, Władysław Kardasz, Franciszek Josik, Dariusz Rymarz i Andrzej Wnuk.

7. Wiceprezes Padwy Sławomir Tór złożył gratulacje z powodu awansu na ręce trenera Viretu Krzysztofa Adamaszka. Szkoleniowiec ekipy z Zawiercia otrzymał klubowy szal Padwy. W końcu zamościanie to jedyna ekipa w stawce, która z pierwszoligowcem nie przegrała.

 

tomt

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe