Zamość: Patrz, gdzie parkujesz. Nie wszędzie można

  • 26.04.2017, 06:00
  • mk
Zamość: Patrz, gdzie parkujesz. Nie wszędzie można mk
Niedawno pisaliśmy o tym, że zmienią się zasady parkowania na Starówce. Ostatnio w tej sprawie zadzwonił do nas zdezorientowany Czytelnik. Miał wątpliwości co do tego, czy wprowadzana właśnie zmiana organizacji ruchu ma sens.

Pan Adam zaparkował na ul. Żeromskiego i mało brakowało, a dostałby mandat od Straży Miejskiej. Na szczęście skończyło się na pouczeniu i przypomnieniu, żeby zwracać uwagę na to, gdzie parkujemy auta. 

 – Okazało się, że nie ma już parkowania w uliczkach. Z kolejnych staromiejskich uliczek poznikały znaki "P". Czytałem o przygotowywanych nowych zasadach parkowania, ale moim zdaniem to chory pomysł, aby można było parkować tylko na placach. Jak wszyscy mieszkańcy zaparkują na placach Wolności i Stefanidesa, to nikt inny już się nie zmieści. To po co ustawiono te parkomaty? Komu przeszkadza samochód zaparkowany w uliczce? Dlaczego jeden brzeg w szerszych uliczkach nie może służyć za parking? Starówka ma się wyludniać? –  zastanawia się pan Adam.

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

mk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
A
A 27.04.2017, 10:04
Z karta mieszkańca starówki mamy biegać z małym dzieckiem na parking, bo koło kamienicy nie wolno niby stawać. Ale jak parkuje lexus gdzie chce to nie ma wezwania od straży miejskiej.
Miranda
Miranda 27.04.2017, 09:13
I tak nie ma już gdzie parkować. Ludzie muszą iść na parking obok parku lub pzu bo nie wiadomo czy nie dostanie się mandatu za źle wybrane miejsce. Nie powinno tak być tym bardziej, że to szkodzi nie tylko mieszkańcom miasta ale utrudnia też turystom - dla radnych jednak miejsce zawsze się znajdzie...
A
A 27.04.2017, 10:07
Kurcze, chciałam polubić i nie moge cofnąć
TakiGość
TakiGość 26.04.2017, 09:04
Mogliby wyremontować kamienice ze zdjęcia. Wyglądają koszmarnie :(
Mieszkaniec
Mieszkaniec 26.04.2017, 08:09
Masakra.. Głupota.. Bezsens.. :/
I tak nie ma gdzie parkować na tej Starówce, wiecznie- albo ktoś nieumiejętnie zaparkuje na 3miejscach, albo jest dużo po prostu pojazdów!

Pozostałe