Zwierzyniec: Konkurs na plakat Letniej Akademii Filmowej

  • 20.04.2017, 07:00 (aktualizacja 20.04.2017, 07:52)
  • ak
Zwierzyniec: Konkurs na plakat Letniej Akademii Filmowej laf.net.pl
W połowie sierpnia w Zwierzyńcu odbędzie się kolejna Letnia Akademia Filmowa. Organizatorzy już przygotowują 18. edycję tego święta miłośników kina i ogłaszają konkurs na plakat promujący imprezę.

Tegoroczna LAF odbywać się ma pod hasłem "18 lat to nie grzech". Do niego też powinny nawiązywać konkursowe projekty plakatów. Swoje propozycje mogą zgłaszać wszyscy chętni. Ważne, by ich prace nie były wcześniej nigdzie publikowane. Regulamin zakłada, że przy ocenie brana będzie pod uwagę m.in. zgodność z tematami i "duchem" festiwalu, poziom graficzny oraz walory marketingowo-promocyjne plakatu.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 3 maja, a rozstrzygnięcie konkursu jest planowane w połowie tego miesiąca. Najlepszy projekt zostanie wykorzystany w promocji imprezy i podczas LAF w Zwierzyńcu, która odbędzie się między 11 a 20 sierpnia. Autor zwycięskiego plakatu otrzyma 2000 złotych nagrody i bezpłatną akredytację na tegoroczne pokazy filmowe wraz z noclegiem.

Pełny regulamin konkursu jest dostępny na stronie: www.laf.net.pl.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe