Gm. Mircze: Kto najpiękniej oświetlił swoje podwórko? Wyniki konkursu

  • 24.01.2022, 07:12
  • ak
Gm. Mircze: Kto najpiękniej oświetlił swoje podwórko? Wyniki konkursu Fot. UG Mircze
Ogłoszono wyniki konkursu na najpiękniejszą świąteczną dekorację posesji w gminie Mircze. Laureaci nagród i wyróżnień otrzymali upominki i dyplomy.

Ogłoszenie wyników zorganizowano w czwartek, 20 stycznia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Mirczu. Wcześniej komisja obejrzała wszystkie rozświetlone podwórka na żywo i uznała, że właścicielem najpiękniej przyozdobionego jest Jan Rosołowski. Drugie miejsce przyznano zaś Wiesławowi Jasiejko.

Laureatami wyróżnień zostali natomiast: Elżbiecta Olejnik, Ryszard Klamer, Iwona Okopińska, Piotr Kurcman, Agnieszka Łój oraz Olga Siewierska.

Nagrody wręczali wójt Marta Małyszek iAdrian Działa, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Mirczu.

ak

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe