Piłka nożna: Charakter Tanwi

  • 03.12.2021, 07:00
  • MaSzt
Piłka nożna: Charakter Tanwi Tomasz Blicharz uchodzi za najlepszego piłkarza nie tylko Tanwi Majdan Stary, ale nawet całej ligi. W rundzie jesiennej z powodu kontuzji nie wystąpił w trzech meczach.
Rok temu Tanew Majdan Stary zakończyła rundę jesienną na czwartym miejscu ze stratą czterech punktów do prowadzącej w tabeli Omegi Stary Zamość. Teraz do rundy rewanżowej przystąpi z dogodniejszej pozycji – jest druga, a najlepsza na półmetku sezonu Omega ma tylko jeden punkt więcej.

Tanew Majdan Stary w tej rundzie traciła punkty tylko na własnym boisku. Na Stadionie Leśnym remis osiągnęły dwa zespoły – Błękitni Obsza i Metalowiec Goraj. Wygrać na tym obiekcie zdołała jedynie Omega Stary Zamość.

– Na wyjazdach zdobyliśmy komplet punktów, u siebie trochę ich straciliśmy. Wynikało to zapewne z nastawienia psychicznego do meczów. Przekonanie o zwycięstwie, bo własne boisko jest twierdzą trudną do zdobycia, bywało zgubne. Punkty można sobie doliczać po ostatnim gwizdku sędziego, ale nie przed rozpoczęciem zawodów. Do niektórych meczów podeszliśmy ze zbytnią pewnością siebie, a jak rywal strzelił gola, to do naszych poczynań wkradała się nerwówka – mówi Krzysztof Surma, szkoleniowiec Tanwi.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe