Gm. Łukowa: Prace na cmentarzu w Osuchach

  • 25.11.2021, 06:00
  • lew
Gm. Łukowa: Prace na cmentarzu w Osuchach Cmentarz partyzancki w Osuchach zamknięty będzie do połowy grudnia.
Ze względu na prace remontowe, do połowy grudnia zamknięty będzie cmentarz partyzancki w Osuchach. Dofinansowanie na remont cmentarza pozyskał Gminny Ośrodek Kultury w Łukowej.

To pierwszy etap prac remontowych największego cmentarza partyzanckiego w kraju – informuje Wiesława Kubów, dyrektor GOK-u w Lukowej.

Zaplanowano wykonanie prac remontowych zachodniego odcinka ogrodzenia cmentarza wraz z bramą wejściową, remont schodów wejściowych na cmentarz, wymianę nawierzchni na alei głównej i otoczeniu pomnika oraz przy zachodnim ogrodzeniu cmentarza oraz remont tablicy informacyjnej przed cmentarzem. Całkowity koszt zadania to 248 tys. zł, w tym 178 tys. zł stanowi dofinansowanie z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Więcej na ten temat w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe