Ostatnie pożegnanie Sebastiana Paula. Pogrzeb w sobotę

  • 18.11.2021, 15:48
  • ak
Ostatnie pożegnanie Sebastiana Paula. Pogrzeb w sobotę
W najbliższą sobotę, 20 listopada mają się odbyć uroczystości pogrzebowe zmarłego Sebastiana Paula, pochodzącego z gminy Nielisz dyrektora zamojskiej delegatury Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego.

O śmierci młodego urzędnika pisaliśmy przed kilkoma dniami. Przypomnijmy, że 31-letni Sebastian Paul został potrącony przez samochód w niewielkiej miejscowości na Podkarpaciu. Trafił do szpitala, jednak lekarzom nie udało się uratować jego życia. Zmarł we wtorek, 16 listopada. 

Czytaj takżę: Nie żyje Sebastian paul. Miał 31 lat

Już wiadomo, że uroczystości pogrzebowe odbędą się w nadchodzącą sobotę. O godz. 10.30 trumna z ciałem zmarłego zostanie wyprowadzona z kaplicy na ul. Peowiaków. Na godz. 11.30 zaplanowano różaniec w intencji Sebastiana Paula w kościele w Złojcu. Tam też o godz. 12 zostanie odprawiona msza żałobna, a po niej nastąpi odprowadzenie ciała na miejsce wiecznego spoczynku.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe