Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 18:42
Reklama

Zamość: Nie żyje Sebastian Paul

Zmarł Sebastian Paul, dyrektor zamojskiej delegatury Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. Miał 31 lat.
Zamość: Nie żyje Sebastian Paul
Autor: Fot. Facebook.com/Sebastian Paul

"Uśmiechnięty, dobry i ciepły człowiek. Życzliwy kolega. Zaangażowany w codzienne sprawy i ważne wydarzenia" – tak o zmarłym urzędniku napisano w komunikacie na facebookowym profilu LUW.

Czytaj także: Odeszli do wieczności. Zmarła znana lekarka i prokurator

Sebastian Paul był absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie. W LUW pracował od 2016 roku. Pełnił funkcje: asystenta politycznego w Biurze Wojewody, zastępcy dyrektora Biura Organizacji, Kadr i Budżetu Urzędu w delegaturze w Zamościu, dyrektora tej delegatury oraz pełnomocnika Wojewody Lubelskiego ds. młodzieży. W przeszłości był również radnym w gminie Nielisz.

Jak podał portal dziennikwschodni.pl, Sebastian Paul był ofiarą wypadku drogowego w niewielkiej miejscowości na Podkarpaciu. Został potrącony przez samochód. 

Czytaj także: Nie żyje Mieczysław Kościński. Założył Krasnobrodzkie Towarzystwo Regionalne


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Karol 29.11.2021 06:52
Wschodnia hołota Kaczyńskiego i Dudy

LUNA 28.11.2021 23:04
tygodnik opisal ze w rogozni przejechal go bmw chyba po glowie ,moze lezaCEGO MOZE SIE PRZEWROCIL,NIE DOCHODZA JAK TO BYLO Z SZYDLO,PO CICHUTKU , CZYLI WINA MOZE BYC DO PRZEWIDZENIA,

Ciekawy 19.11.2021 07:53
Jakie były okoliczności tego wypadku, bo wszędzie cisza jakby każdy nabrał wody w usta?

Mona 18.11.2021 15:36
" asystent polityczny "

Wellness 17.11.2021 20:11
Ileż jadu w tych katolikach.

Scarlett 22.11.2021 19:43
I już jazda ,a skąd wiesz, że to katolicy? To piszą źli ludzie (z natury) ,tacy są ,poprostu.A w tobie nie ma jadu ,że tak od razu "katolicy"?

Ola 17.11.2021 17:47
Niech spoczywa w pokoju. Wyrazy współczucia dla rodziny.

danse macabre 17.11.2021 11:00
Zawrotna kariera jak na taki wiek, wy jedynie w tym wieku możecie pomarzyć o kasie w biedronce czy innym rossmannie. Jak widać skończył jak wszyscy skończą, w piachu.

mr.t 20.11.2021 11:09
Bo żyjemy w chorym kraju, gdzie szanse na karierę i dobrze płatną pracę mają w przeważającej większości Ci co mają plecy. PiS zapowiadał, że z tym skończył, a skończyło się jak widzimy.

Przemysław 17.11.2021 09:07
Wspaniały, bardzo sympatyczny, pełen wewnętrznego ciepła młody, zawsze uśmiechnięty człowiek. Był pełen energii, mia wiele planów na przyszłość. Wielka szkoda, że odszedł. Stanowczo zbyt wcześnie. Duża strata dla Zamościa i całego regionu. Niech spoczywa w pokoju a Aniołowie niech zaniosą Jego Duszę wprost przed oblicze Boga.

nie znam sie 16.11.2021 18:15
Nie wiem nie znam pewnie z Durczakiem latał

Ja znam 16.11.2021 19:33
?‍♀️to jak nie znasz to nie komentuj.

? 16.11.2021 19:47
Po co komentujesz jak nie znasz tani cyniku

cynik 17.11.2021 19:11
Czy jak się ...... na środku asfaltu to różnie może się to skończyć?

Miśka 22.11.2021 19:54
Przeczytaj sobie w encyklopedii ,kto to cynik ,zalamiesz się jak się dowiesz.Masakra ! Ale widocznie do ciebie pasuje!

Znam się 22.11.2021 19:47
Słów brak ,chyba ciebie nikt nie kocha ,że jesteś taki wredny.