Zamość: Nie żyje Sebastian Paul

  • 16.11.2021, 15:36
  • ak
Zamość: Nie żyje Sebastian Paul Fot. Facebook.com/Sebastian Paul
Zmarł Sebastian Paul, dyrektor zamojskiej delegatury Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. Miał 31 lat.

"Uśmiechnięty, dobry i ciepły człowiek. Życzliwy kolega. Zaangażowany w codzienne sprawy i ważne wydarzenia" – tak o zmarłym urzędniku napisano w komunikacie na facebookowym profilu LUW.

Czytaj także: Odeszli do wieczności. Zmarła znana lekarka i prokurator

Sebastian Paul był absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie. W LUW pracował od 2016 roku. Pełnił funkcje: asystenta politycznego w Biurze Wojewody, zastępcy dyrektora Biura Organizacji, Kadr i Budżetu Urzędu w delegaturze w Zamościu, dyrektora tej delegatury oraz pełnomocnika Wojewody Lubelskiego ds. młodzieży. W przeszłości był również radnym w gminie Nielisz.

Jak podał portal dziennikwschodni.pl, Sebastian Paul był ofiarą wypadku drogowego w niewielkiej miejscowości na Podkarpaciu. Został potrącony przez samochód. 

Czytaj także: Nie żyje Mieczysław Kościński. Założył Krasnobrodzkie Towarzystwo Regionalne

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Karol
Karol 29.11.2021, 06:52
Wschodnia hołota Kaczyńskiego i Dudy
LUNA
LUNA 28.11.2021, 23:04
tygodnik opisal ze w rogozni przejechal go bmw chyba po glowie ,moze lezaCEGO MOZE SIE PRZEWROCIL,NIE DOCHODZA JAK TO BYLO Z SZYDLO,PO CICHUTKU , CZYLI WINA MOZE BYC DO PRZEWIDZENIA,
Ciekawy
Ciekawy 19.11.2021, 07:53
Jakie były okoliczności tego wypadku, bo wszędzie cisza jakby każdy nabrał wody w usta?
Mona
Mona 18.11.2021, 15:36
" asystent polityczny "
Wellness
Wellness 17.11.2021, 20:11
Ileż jadu w tych katolikach.
Scarlett
Scarlett 22.11.2021, 19:43
I już jazda ,a skąd wiesz, że to katolicy? To piszą źli ludzie (z natury) ,tacy są ,poprostu.A w tobie nie ma jadu ,że tak od razu "katolicy"?
Ola
Ola 17.11.2021, 17:47
Niech spoczywa w pokoju. Wyrazy współczucia dla rodziny.
danse macabre
danse macabre 17.11.2021, 11:00
Zawrotna kariera jak na taki wiek, wy jedynie w tym wieku możecie pomarzyć o kasie w biedronce czy innym rossmannie. Jak widać skończył jak wszyscy skończą, w piachu.
mr.t
mr.t 20.11.2021, 11:09
Bo żyjemy w chorym kraju, gdzie szanse na karierę i dobrze płatną pracę mają w przeważającej większości Ci co mają plecy. PiS zapowiadał, że z tym skończył, a skończyło się jak widzimy.
Przemysław
Przemysław 17.11.2021, 09:07
Wspaniały, bardzo sympatyczny, pełen wewnętrznego ciepła młody, zawsze uśmiechnięty człowiek. Był pełen energii, mia wiele planów na przyszłość. Wielka szkoda, że odszedł. Stanowczo zbyt wcześnie. Duża strata dla Zamościa i całego regionu. Niech spoczywa w pokoju a Aniołowie niech zaniosą Jego Duszę wprost przed oblicze Boga.
nie znam sie
nie znam sie 16.11.2021, 18:15
Nie wiem nie znam pewnie z Durczakiem latał
Znam się
Znam się 22.11.2021, 19:47
Słów brak ,chyba ciebie nikt nie kocha ,że jesteś taki wredny.
?
? 16.11.2021, 19:47
Po co komentujesz jak nie znasz tani cyniku
cynik
cynik 17.11.2021, 19:11
Czy jak się ...... na środku asfaltu to różnie może się to skończyć?
Miśka
Miśka 22.11.2021, 19:54
Przeczytaj sobie w encyklopedii ,kto to cynik ,zalamiesz się jak się dowiesz.Masakra ! Ale widocznie do ciebie pasuje!
Ja znam
Ja znam 16.11.2021, 19:33