Bełżec: Złoty jubileusz małżonków

  • 23.10.2021, 08:18
  • wd
Bełżec: Złoty jubileusz małżonków
Ponad pół wieku temu stanęli na ślubnym kobiercu, teraz świętują złote gody. Uroczystość z tej okazji swoim mieszkańcom gmina Bełżec zorganizowała 10 października.

Było uroczyste spotkanie w Gminnym Ośrodku Kultury w Bełżcu, życzenia, upominki, tort i wspomnienia. Wójt Andrzej Adamek wręczył jubilatom Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Otrzymali je: Maria i Kazimierz Brodowscy z Żyłki, Zofia i Adam Chudykowie z Chyżej, Zofia i Gustaw AdamkowieKrystyna i Augustyn FrącowieElżbieta i Piotr Majdanowie oraz Janina i Antoni Rudzińscy z Bełżca. 

Czytaj także: Złote gody w Józefowie - lista jubilatów

Czytaj także: Złote gody w Telatynie - lista jubilatów

Czytaj także: Złote gody w Komarowie-Osadzie - lista jubilatów

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe