Biłgoraj: Parkowali na zakazie. Policja namierzyła ich dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa

  • 20.03.2017, 12:01
  • ak
Biłgoraj: Parkowali na zakazie. Policja namierzyła ich dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa
Mimo że parkować tam nie można, zmotoryzowani często zostawiali auta przy ul. Lubelskiej w Biłgoraju. Mieszkańcy wskazali to miejsce w Krajowej Mapie Zagrożeń, a policja namierzyła krnąbrnych kierowców.

Mundurowi z Biłgoraja pofatygowali się na ulicę Lubelską po tym, jak to miejsce wskazano w systemie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Sygnały od mieszkańców potwierdzili, bo namierzyli tam sześć nieprawidłowo zaparkowanych samochodów.

KMZB to narzędzie, które funkcjonuje od kilku miesięcy. Dzięki niemu każdy obywatel, w każdym miejscu Polski może zareagować na zagrożenia i podzielić się z policją swoimi spostrzeżeniami.

Więcej informacji na ten temat TUTAJ.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe