Zamość: Były rozmowy, będzie kongres?

  • 01.10.2021, 08:06
  • ak
Zamość: Były rozmowy, będzie kongres? Fot. Akademia Zamojska
Organizacja w Zamościu kongresu gospodarczego na temat współdziałania przedsiębiorców, samorządowców i naukowców z Polski i Ukrainy była tematem rozmów, jakie odbyły się w Akademii Zamojskiej.

W spotkaniu wzięli udział rektor AZ dr. hab. Paweł Skrzydlewski oraz przedstawiciele Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej: prezes Jacek Piechot, były minister gospodarki i Sławomir Szymusiak, dyrektor PUIG. Obecny był też poseł Sławomir Zawiślak i  i dr hab. inż. Rafał Longwic, kierownik Zakładu Logistyki zamojskiej uczelni.

Czytaj także: Akademia Zamojska ma swój statut

Celem działania Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej jest wsparcie, inspiracja oraz wymiana doświadczeń i kontaktów, które służą rozwojowi polsko-ukraińskiej współpracy. PUIG pełni funkcję łącznika pomiędzy przedsiębiorstwami członkowskimi, a innymi instytucjami oraz organizacjami.

Czytaj także: Rozmowa z rektorem Akademii Zamojskiej

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe