Najlepszy produkt turystyczny województwa to lubelskiego to... Nasi wśród nominowanych

  • 28.09.2021, 09:00
  • ak
Najlepszy produkt turystyczny województwa to lubelskiego to... Nasi wśród…
Jeszcze tylko dzisiaj i tylko do godz. 11 trwa internetowe głosowanie w plebiscycie na "Najlepszy produkt turystyczny województwa lubelskiego". Liczą się "lajki" na facebookowym wydarzeniu konkursu. Wśród nominowanych są miejsca i wydarzenia związane z naszym regionem.

Kandydatów do tytułu Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprezentowała na portalu społecznościowym. Aby wesprzeć swoich faworytów należy kliknąć "lubię to" pod zdjęciem wybranego produktu turystycznego. Za największą liczbę lajków przewidziana jest nagroda internautów.

Wśród nominowanych są, m.in. Park Żywiołów - Archipelag Roztocze w Budach, cykl wycieczek tematycznych po Zamościu, Ibis Styles w Tomaszowie Lubelskim, Restauracja "Klemens", Hotelik i Muzea w Szczebrzeszynie, Siedliska w gm. Lubycza Królewska, Roztoczańskie Muzeum PRL w Zamościu (póki co w czołówce z blisko 900 głosami), nocne zwiedzanie Zamościa, rekonstrukcja bitew pod Tomaszowem Lubelskim, rekonstrukcja bitew pod Komarowem, Rubienalia w Hrubieszowie, Szturm Twierdzy Zamość, Szumy Park Hotel w Suścu, Józefów jako wymarzone miejsce wypoczynku, Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe