Zamość: Załóż swoją firmę. PUP ma na to 990 tys. zł

  • 22.09.2021, 10:00
  • ak
Zamość: Załóż swoją firmę. PUP ma na to 990 tys. zł Fot. pixabay.com
Do piątku, 24 września Powiatowy Urząd Pracy czeka na wnioski od bezrobotnych, którzy chcieliby otrzymać 22 tys. złotych na założenie działalności gospodarczej.

Z tej formy wsparcia skorzystać może 45 osób, bo do rozdysponowania jest łącznie 990 tys. zł. Pieniądze pochodzą z Funduszu Pracy oraz Rezerwy Ministra Rodziny i Polityki Społecznej. Maksymalna kwota dofinansowania to 22 tys. zł.

Czytaj także: PUP Zamość liderem aktywizacji młodych

Odpowiedni wniosek wraz z kompletem dokumentów należy do piątku umieścić w skrzynce wrzutowej znajdującej się przed PUP na placu Wolności. Jeżeli ktoś wyśle papiery pocztą lub kurierem, decydować będzie data wysyłki.

Ogłoszenie wyników konkursu jest planowane na połowę października.

Więcej szczegółów oraz dokumenty do pobrania dostępne na stronie internetowej PUP Zamość.

Czytaj także: Raport o ludziach bez pracy

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Chętny do pracy  w PUP  czy MOPS
Chętny do pracy w PUP czy MOPS 23.09.2021, 21:17
Nie oszukujmy się Państwo to urzędasy żerujące na przedsiębiorcach. Jak ktoś ma pomysł na biznes to nie potrzebuje Państwa do udziału w zyskach za licencje pozwolenia i inne gufna. Niech PUP zajmie się tym do czego to powołali, a nie udają ze coś działają za kasę ściąganą z przedsiębiorców. Te urzędasy siedzą rodzinnie w tych biurach od czasów Kuronia i TW Bolka jak polską handlowała solidarność i ich TW. To po co piedolenie ze PUP coś działa jak od roku telefonicznie siedzą po domach i rozliczają bezrobotnych ?

Pozostałe