Zamość: Oddaj włosy chorym. Akcja Amazonek i Mundurówki

  • 21.09.2021, 10:00
  • Materiał nadesłany
Zamość: Oddaj włosy chorym. Akcja Amazonek i Mundurówki Fot. pixabay.com
Stowarzyszenie Kobiet Po Leczeniu Raka Piersi „Zamojskie Amazonki” i Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Zamościu są organizatorami akcji „Darujesz włosy – pomagasz”.

Akcja odbędzie się w środę, 22 września w zakładzie fryzjerskim „Agnieszka” przy ul. Kamiennej w Zamościu. Początek o godz. 10.

Czytaj także: Szczytne cięcie - akcja w zamojskim Ekonomiku

Ochotniczkom, które zgłoszą się do akcji, zostaną zmierzone włosy, następnie zaplecione warkoczyki, które potem zostaną ścięte na odpowiedniej długości.

"Przekazując swoje włosy pomagasz pochodzącym z naszego regionu kobietom chorym na raka piersi sfinansować kosztowną rehabilitację, która jest podstawą w dochodzeniu kobiet do zdrowia i sprawności" – zachęcają organizatorzy.

Osoby zdecydowane na uczestnictwo powinny mieć włosy długości co najmniej 25 cm. Mogą być farbowane, ale nie powinny być rozjaśniane. Należy je umyć i wysuszyć bez używania dodatkowych kosmetyków, np. lakieru.

Czytaj także: Zmień fryzurę dla chorej Zuzi

Organizatorzy serdecznie zapraszają. Zgłoszenia do akcji można dokonać pod nr tel. 602 12 12 84 lub 513 859 989.

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe