Hrubieszów: Lekcja bezpieczeństwa z policjantem

  • 14.09.2021, 17:04
  • aspirant szt. Edyta Krystkowiak/KPP Hrubieszów
Hrubieszów: Lekcja bezpieczeństwa z policjantem Fot. KPP Hrubieszów
Hrubieszowscy policjanci odwiedzili w poniedziałek, 13 września dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Hrubieszowie. Najpierw mundurowi rozmawiali na temat bezpieczeństwa, a potem razem z dziećmi na przejściu dla pieszych w praktyce uczyli się obowiązujących przepisów.

Głównym tematem przeprowadzonej pogadanki było bezpieczeństwo dzieci na drodze. Policjanci przypomnieli o zagrożeniach związanych między innymi z bezpiecznym poruszaniem się po drodze, nieostrożnym wejściem na przejście/jezdnię, w tym bezpośrednio przed jadący pojazd, przebieganiem przez jezdnię. Przypomniano także o bardzo ważnej roli elementów odblaskowych.

Po krótkiej pogadance funkcjonariusze wraz z grupą dzieci udali się na pobliskie przejście dla pieszych, gdzie pod czujnym okiem swoich opiekunów oraz policjantów z uwagą przechodziły przez pasy. Dzieci miały do policjantów wiele pytań i dzieliły się ciekawymi spostrzeżeniami.

aspirant szt. Edyta Krystkowiak/KPP Hrubieszów

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
niania w przedszkolu
niania w przedszkolu Wczoraj, 21:35
Był pokaz uciskania kolanem szyi i części twarzowej. Oraz pokaz podduszania kolanem. Chamskie chwyty trzeba uczyć kontratakiem żeby sie młodzi nie zdziwili.

Pozostałe