Hrubieszów: Sierżant lew u przedszkolaków

  • 08.08.2021, 05:35
  • Źródło: KPP Hrubieszów
Hrubieszów: Sierżant lew u przedszkolaków Fot. KPP Hrubieszów
W piątek, 6 sierpnia policjanci wspólnie ze swoją maskotką sierżantem Lwem spotkali się z dziećmi i ich wychowawcami z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego FANTAZJA w Hrubieszowie. Było to kolejne z cyklu spotkań o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku. Dzieci chętnie witały się z pluszakiem oraz aktywnie uczestniczyły w spotkaniu.

Hrubieszowscy policjanci podczas wakacji spotykają się z dziećmi i ich wychowawcami, aby porozmawiać o bezpieczeństwie. Dzisiaj odwiedzili dzieci i ich wychowawców z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego FANTAZJA w Hrubieszowie.

Funkcjonariusze przypomnieli zebranym podstawowe zasady zachowania się w domu, na podwórku i na drodze. Mówili również o zachowaniu szczególnej ostrożności podczas wakacyjnego odpoczynku nad wodą. Dzieci dowiedziały się jak należy bezpiecznie korzystać z uroków lata.

Policjanci poruszyli także tematykę bezpieczeństwa na drodze, chociażby podczas przechodzenia przez przejścia dla pieszych. Wskazali jak ważna jest rola elementów odblaskowych w zwiększaniu widoczności.

Dużo uśmiechu i radości wśród maluchów wywołała wizyta maskotki hrubieszowskiej policji sierżanta Lwa. Przedszkolaki chętnie witały się z pluszakiem i robiły sobie pamiątkowe zdjęcia.

Źródło: KPP Hrubieszów

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe