Jeździł sobie motocyklem, a nie powinien

  • 03.08.2021, 14:20
  • ak
Jeździł sobie motocyklem, a nie powinien Fot. KPP Tomaszów Lubelski
17-letni mieszkaniec gminy Tarnawatka ma kłopoty. Odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym niedopuszczonym do ruchu i bez uprawnień. Chłopak wybrał się na przejażdżkę krajową drogą nr 17 i trafił na policję.

Motocyklista rzucił się w oczy mundurowym, bo pomykał motocyklem bez tablic rejestracyjnych. Dali mu sygnał do zatrzymania, ale chłopak to zignorował i pojechał dalej. Wkrótce skręcił w boczne, gruntowe drogi i uciekał. 

Pościg nie trwał długo. Bo młody człowiek w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się. Na szczęście nic mu się nie stało. Podczas kontroli wyszło na jaw, że pojazd w ogóle nie jest dopuszczony do ruchu, a kierujący nim nastolatek nie ma do tego uprawnień.

– Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu strzeżonym a młody kierowca niebawem odpowie za swoje przewinienia, w tym za niezatrzymanie do kontroli drogowej co stanowi przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5 – podsumowuje Małgorzata Pawłowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 06.08.2021, 15:46
Jp
Damian
Damian 04.08.2021, 21:08
Najlepiej p***ć na policję jak by ktoś młody nie był a siedzi jeden z drugim i zaglądają aby zadzwonić szkoda słów powinni brać się za tych co na policję dzwonią a jak jest naprawdę jakiś wypadek to ich nie ma bo przez idiotę pojechali łapać Dzieciaka na motorze
Mieszkaniec
Mieszkaniec 03.08.2021, 22:44
Dziękuję, że go złapaliście. Przez niego cała Tarnawatka nie spała bo jeździł tym czymś całymi nocami, gazując jak opętany. Mam nadzieję, że pójdzie siedzieć na długie lata, a jego koledzy, ktorzy przesiadywali z Nim na okolicznych parkingach, oraz szaleli tymi "niby" samochodami bez tłumików spotka to samo
Brawo POLICJA !
Mieszkaniec
Mieszkaniec 06.08.2021, 15:52
Opętany to ty jesteś , ale w twoim przypadku szukałbym dobrego lekarza , a nie egzorcysty.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 06.08.2021, 21:46
Nawet mi Ciebie nie szkoda. Giń!
Ktos
Ktos 03.08.2021, 22:20
Policja powinna sie zająć grupą chłopaków z Polanówki i Majdanku którzy jeżdżą jak nie wiadomo kto i bardzo czesto zakłócając cisze tez nie posiadają domumentow na początku tłukli sie autami teraz zamienili je na motory

Pozostałe