Tomaszowscy policjanci na półkoloniach. Ostrzegali dzieci przed zagrożeniami

  • 18.07.2021, 13:29
  • st. sierż. Małgorzata Pawłowska/KPP Tomaszów Lubelski
Tomaszowscy policjanci na półkoloniach. Ostrzegali dzieci przed zagrożeniami Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Policjanci tomaszowskiej komendy przeprowadzili spotkania profilaktyczne z dziećmi wypoczywającymi na półkoloniach w regionie. Celem było propagowanie bezpiecznych zachowań podczas letniego wakacyjnego wypoczynku.

Spotkania odbyły się w Świetlicy Środowiskowej „Krokus na terenie Przedszkola Samorządowego nr 2 w Tomaszowie Lubelskim” oraz w Szkole Podstawowej w Źwiartowie.

Podczas spotkań, mundurowi przeprowadzili pogadankę z uczestnikami półkolonii na tematy związane z bezpiecznym zachowaniem podczas letniego wypoczynku.

Zwrócono uwagę dzieciom, jakich zasad przestrzegać podczas wypoczynku nad wodą, policjanci przestrzegali przed zagrożeniami podczas korzystania z internetu oraz mediów społecznościowych. Propagowano również tematykę bezpieczeństwa w ruchu drogowym z uwzględnieniem nowych przepisów dotyczących poruszania się hulajnogami elektrycznymi, urządzeniami transportu osobistego czy urządzeniami wspomagającymi ruch. Uczestnicy spotkania aktywnie brali udział w spotkaniu, zadając liczne pytania. Dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszyła się możliwość obejrzenia policyjnego sprzętu oraz radiowozu.  

st. sierż. Małgorzata Pawłowska/KPP Tomaszów Lubelski

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe