Nowy numer Kroniki Tygodnia od wtorku w sprzedaży

  • 12.07.2021, 17:00
  • Kronika Tygodnia
Nowy numer Kroniki Tygodnia od wtorku w sprzedaży
Jak co tydzień we wtorek, tym razem 13 lipca ukaże się kolejny numer Kroniki Tygodnia. Możecie go kupić w tradycyjnej wersji papierowej lub elektronicznej, jako e-wydanie. O czym piszemy w tym tygodniu?

>>>> Niewłaściwie zastosowane opryski znów zabiły pszczoły. Tym razem 20 rodzin w gminie Ulhówek.

>>>> Pewien czek przekazany w gminie Tomaszów Lubelski przez wiceministra sprawiedliwości wywołał duże zamieszanie. O co chodzi?

>>>> Zamiast niemieckiego samolotu na łąkach w pobliżu lotniska Mokre odnaleziono pozostałości niemieckiej rakiety balistycznej V2. Dla archeologów, eksploratorów i muzealników to nie lada gratka.

>>>> Jest prawomocna decyzja sądu w sprawie spornej działki na biłgorajskim autodromie, o której zwrot ubiegali się spadkobiercy.

>>>>Takie są realia i tyle... Trudno to jakkolwiek komentować – mówi z nieukrywanym smutkiem dr hab. Andrzej Samborski, rektor UPZ. Na bazie tej uczelni ma być tworzona Akademia Zamojska.

>>>> Już od piątku, 16 lipca odwiedzający zamojski Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera będą mieli do przemierzenia dodatkowe 2 hektary powierzchni, a do zobaczenia wiele nowych atrakcji. 

>>>> Hrubieszów otrzyma 16 mln zł dofinansowania. To jedyne miasto w naszym regionie, któremu przyznano dofinansowanie w ramach programu wsparcia dla miast małych i średniej wielkości.

>>>> Możliwości zaszczepienia się przeciwko COVID-19 są, brakuje natomiast chętnych, by z tego skorzystać. Jak wygląda sytuacja w naszym regionie? Są gminy, gdzie nie zaszczepiło się nawet 20 proc. mieszkańców.

>>>> I po egzaminach. Jak poszło maturzystom i ósmoklasistom w naszym regionie?

To tylko niewielka część tematów z tego numeru. Więcej w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe