Tomaszów Lubelski: 25-latek w BMW bez prawa jazdy, a pasażer z "maryśką"

  • 07.07.2021, 11:42
  • ak
marihuana Fot. KPP Tomaszów Lubelski Pasażer zatrzymanego 25-latka miał przy sobie kilkanaście porcji marihuany
Kiedy policjanci zobaczyli tego "delikwenta" jadącego przez Tomaszów Lubelski, postanowili go zatrzymać. Bo 25-latek był już wcześniej dobrze znany funkcjonariuszom. Mieli nosa. Okazało się, że młody człowiek znów złamał prawo.

Tomaszowianina jadącego BMW wypatrzyli na jednej z ulic miasta dzielnicowi wspólnie z policjantkami z zespołu wykroczeń. Zatrzymali go do kontroli i wtedy wyszło na jaw, że 25-latek nie powinien siadać za kierownicą, bo ma cofnięte uprawnienia.

Czytaj także: Znana restauratorka i pogranicznik aresztowani za marihuanę

Pasażer, również 25-letni  prawo jazdy miał, ale szczerze wyznał, że rano spożywał alkohol, więc chciałby sprawdzić, czy może bezpiecznie jechać autem. Policjanci alkomatu przy sobie nie mieli, wspólnie udali się więc do komendy. Kiedy 25-letni mężczyzna sprawdzał stan trzeźwości, policjant dostrzegł podejrzany woreczek wystający z kieszeni mężczyzny. W środku był roślinny susz. 

– Czujność dzielnicowego nie zawiodła również w tym przypadku, ponieważ jak się okazało po przeprowadzonych badaniach, susz okazał się substancją zabronioną. Mężczyzna posiadał przy sobie 14 porcji dilerskich marihuany. Wkrótce za swoje przewinienia mężczyźni odpowiedzą przed sądem – podsumowuje całe zdarzenia Małgorzata Pawłowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe