Tomaszów Lubelski: Wielkie brawa dla burmistrza. Wojciech Żukowski z absolutorium

  • 06.07.2021, 09:47
  • Maria Dec-Kiełb
Tomaszów Lubelski: Wielkie brawa dla burmistrza. Wojciech Żukowski z absolutorium Tak burmistrzowi gratulowano absolutorium.
Absolutorium bez uwag, głosów krytycznych czy jakichkolwiek zastrzeżeń. Tak wyglądała sesja w Tomaszowie Lubelskim.

Były podziękowania, gratulacje, a na koniec owacje na stojąco. Tak radni wyrazili swoje uznanie dla burmistrza Wojciecha Żukowskiego, chwilę potem jak jednomyślnie udzielili mu absolutorium za wykonanie budżetu za ubiegły rok.

Zanim rozpoczęła się debata nad „Raportem o stanie miasta za 2020 rok” głos zabrał burmistrz Wojciech Żukowski.

 – Uświadomiłem sobie, że dzisiejsza nasza debata nad wykonaniem budżetu za rok poprzedni jest dla mnie debatą jubileuszową, dziesiątą. Co prawda w mojej kadencji jako burmistrza debatujecie państwo po raz jedenasty, ale należałoby przyjąć, że absolutorium, jakie otrzymałem w roku 2011 za rok 2010 to tak naprawdę nie było to absolutorium dla mnie, tylko dla mojego poprzednika – tłumaczył burmistrz. Dalej porównywał plany i wykonanie budżetu w roku 2020 do budżetu 2011 r.  –  Chciałbym państwu powiedzieć, że wzrost nastąpił o 100 procent – podkreślał. 

Więcej szczegółów w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Maria Dec-Kiełb

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe