Mikroprzedsiębiorstwo: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe A-Tur

  • 24.06.2021, 07:03
  • wd
Mikroprzedsiębiorstwo: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe A-Tur
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe A-Tur w Zamościu istnieje od 2002 roku. Działa w dwóch branżach: wellness oraz ubezpieczeń indywidualnych, firm, instytucji. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Artur Hamelusz.

A-Tur oferuje ubezpieczenia na życie, majątkowe, zdrowotne, emerytalne, grupowe oraz plany finansowo-oszczędnościowe. Rozwija się też w branży prozdrowotnej. Sprzedaje zestawy witamin (kwasy Omega 3, synobiotyki odbudowujące florę bakteryjną w jelitach, zestawy uzupełniające braki w organizmie oraz odbudowujące układ odpornościowy, odżywcze shaki), skomponowane z myślą o potrzebach dzieci, seniorów, kobiet i mężczyzn. 

– Drobne przeziębienia, osłabienie, utrata energii już sugerują, że nasz układ komórkowy jest niewłaściwie zadbany. Błona komórkowa człowieka musi być odpowiednio zbudowana – szczególnie ważne są kwasy Omega 3. Jeśli ich nie mamy, to organizm stosuje kwasy Omega 6, a one są prozapalne – to początek chorób. Bo gdy taki stan się utrzymuje długo, pojawiają się nawet komórki nowotworowe – tłumaczy Artur Hamelusz.

Firma ma w ofercie też testy sprawdzające poziom parametrów życiowych organizmu.

– Testy są wykonywane w Norwegii na podstawie próbek krwi. Testy wykrywają niedobory, na podstawie których dobieramy odpowiednie zestawy witaminowe danej osobie – mówi A. Hamelusz.

Kuracja jest co najmniej półroczna. Potem większość osób wykonuje tekst ponownie, by przekonać się, czy w organizmie zaszły zmiany na lepsze. Ale, jak mówi właściciel A-Tur, ludzie widzą je też bez testów. Z kolei bardzo złe wyniki testów sugerują potrzebę wykonania innych specjalistycznych badań.

Przedsiębiorstwo A-Tur w naszym plebiscycie Perły Biznesu startuje w kategorii Mikroprzedsiębiorstwo. Jej właściciel podkreśla, że sprzedaż w jego firmie jest dla niego sprawą drugorzędną, a największą satysfakcję daje mu poprawa zdrowia osób, które korzystają z jego produktów.

– Cieszę się, gdy ktoś przychodzi po jakimś czasie i mówi, że coś przestało boleć, że czuje się dużo lepiej, a pamiętam z jakimi problemami ten sam człowiek przyszedł do nas pierwszy raz.

 

P.w. A-tur Artur Hamelusz

22-400 Zamość

ul. Hrubieszowska 13

Tel. 508 202 802

wd

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Moniek
Moniek 05.07.2021, 21:45
Spadaj Monika.
Monika
Monika 29.06.2021, 22:03
Cześć panowie, mam na imie Monika. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/monika26

Pozostałe