Śpiewający Słowik 2021: Nasze wokalistki wśród najlepszych

  • 18.06.2021, 09:02
  • ak
Śpiewający Słowik 2021: Nasze wokalistki wśród najlepszych Fot. GOK Nielisz Laureaci festiwalu po wręczeniu nagród i wyróżnień
Bardzo dobre występy zaliczyły reprezentantki powiatu zamojskiego w wojewódzkim finale Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Śpiewający Słowik", który odbył się w Rykach. Nasze wokalistki znalazły się w gronie nagrodzonych i wyróżnionych.

Gratulacje należą się m.in. wychowankom Pawła Kołodziejczyka z Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu. Antonina Burcon uzyskała Nagrodę Specjalną, zaś a Katarzyna Gromek zdobyła „Srebrnego Słowika”.

Wśród laureatów wyróżnień znalazła się natomiast Aleksandra Bartoszczyk, reprezentująca nie tylko powiat zamojski, ale też Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu. Doceniona przez jury została również Karina Kowalska z Zamościa, która śpiewu uczy się w studio wokalnym „DISOUND”.

Występy finalistów tegorocznej edycji "Śpiewającego Słowika" oceniało profesjonalne jury, w którym zasiedli: Wanda Kwietniewska, Wojciech Cugowski i Piotr Markowski.

ak

Zdjęcia (6)

Aleksandra Bartoszczyk
Karina Kowalska
Katarzyna Gromek
Katarzyna Gromek
Antonina Burcon

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe