Gm. Tomaszów Lubelski: Strażacy postawili altanę w Pasiekach

  • 18.06.2021, 07:32
  • ak
miejsce rekreacji Fot. UG Tomaszów Lubelski Altana jest ogólnodostępna
Jest gdzie się spotkać, usiąść i spędzić razem czas. W Pasiekach (gm. Tomaszów Lubelski) stanęła ogólnodostępna altana. Zorganizowali ją druhowie z OSP w Rogóźnie-Kolonii.

Zadanie zrealizowano dzięki unijnemu wsparciu z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, które jednostka OSP w Pasiekach pozyskała za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Roztocze Tomaszowskie”.

Postawienie altany kosztowało 50 tys. zł. Jest tam nie tylko zadaszenie, ale również stoły i ławki, grill, stojaki na rowery, tablica regulaminowa oraz kosze na śmieci.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe