Zamość: Ojciec-pedofil posiedzi krócej (TYLKO W GAZECIE)

  • 01.06.2021, 05:45
  • lew
Zamość: Ojciec-pedofil posiedzi krócej (TYLKO W GAZECIE) Gehenna dziewczynki zaczęła się, gdy miała 7 lat.
Nie 10, ale 8 lat spędzi za kratkami mieszkaniec Zamościa, który przez lata wyżywał się seksualnie na swojej małoletniej córce. Wyrok zapadł w Sądzie Apelacyjnym w Lublinie.

O tej bulwersującej sprawie pisaliśmy na łamach "Kroniki Tygodnia" kilka razy. Przypomnijmy, że dramat dziewczynki rozpoczął się w 2010 r., gdy miała 7 lat. Od tamtego czasu ojciec wielokrotnie doprowadzał swoje dziecko do tzw. innych czynności seksualnych, m.in. całował i dotykał narządów płciowych pokrzywdzonej. Gdy dziewczynka skończyła 11 lat, zaczął ją zmuszać do stosunków oralnych. Wszystko utrwalał na zdjęciach.

Więcej szczegółów tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ania
Ania 03.06.2021, 23:36
Bydlak! Brak słów do tego. Pedofile na karę śmierci i tyle żeby już nikogo nie skrzywdzić, a tu jeszcze mu więzienie skracają? Jak można krzywdzić dzieci? Jeszcze własne?!?!?! Szok!

Pozostałe