Gm. Werbkowice: Ktoś podpalił stolarnię?

  • 26.05.2021, 05:29
  • par
Gm. Werbkowice: Ktoś podpalił stolarnię? Strażacy tylko dogasili pożar, właściciel stolarni nie dopuścił aby pożar się rozprzestrzenił.
W niedzielny poranek w Malicach (gm. Werbkowice) częściowo spaliła się stolarnia usytuowana w stodole. Strażacy wstępnie ustalili, że przyczyną pożaru mogło być podpalenie.

Pożar stolarni w Malicach zauważono 23 maja rano. Natychmiast powiadomiono straż pożarną.

– Informację o tym pożarze otrzymaliśmy o godzinie 6.45. Zanim strażacy dojechali na miejsce, ogień został przytłumiony przez właściciela stodoły. To uniemożliwiło rozprzestrzenienie się pożaru. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i i dogaszeniu zarzewi ognia – mówi st. kpt. Marcin Lebiedowicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie. 

Więcej na ten temat w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ktoś
Ktoś 26.05.2021, 11:56
Ubezpieczyciel znamy to.

Pozostałe