Kres tytoniowego eldorado (TYLKO W GAZECIE)

  • 26.05.2021, 06:09
  • Leszek Wójtowicz
Kres tytoniowego eldorado (TYLKO W GAZECIE) Straż Graniczna, prokuratura oraz inne służby informują o kolejnych zatrzymaniach.
Straż Graniczna, prokuratura oraz inne służby cały czas informują o działaniach podejmowanych przeciwko osobom zaangażowanym w przemyt tytoniu i o zatrzymaniach osób działających w sposób nielegalny w tym zakresie.

W związku z działalnością grupy przestępczej zajmującej się nielegalną produkcją, przemytem i obrotem wyrobami tytoniowymi, bez polskich znaków akcyzy, funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie zatrzymali osiem osób – informuje por. Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy NOSG w Chełmie.

Więcej szczegółów w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe