Nielisz: Wiolinki nagrodzone w Warszawie

  • 20.05.2021, 08:16
  • ak
Nielisz: Wiolinki nagrodzone w Warszawie Fot. GOK Nielisz
Zespół Wiolinki z Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu wyśpiewał trzecią nagrodę podczas III Ogólnopolskiego Festiwal Polskiej Piosenki Rozrywkowej FIRAleja Gwiazd w Warszawie.

Finał odbył się w poprzedni weekend. W pierwszym etapie eliminacji, które odbyły się online wzięło udział 677 uczestników. Do finału przeszło nieco ponad 200 podmiotów wykonawczych. Przesłuchania odbyły się już na żywo.

GOK w Nieliszu był reprezentowany także przez grupę Iskierki oraz solistki Aleksandręa BartoszczykMartynę GilOliwię Krawczyk. Ale to Wiolinki utworem "Brzydula i rudzielec zachwyciły jury". Zajęcia wokalne w GOK w Nieliszu prowadzi Renata Banach.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe