Siedzieli sobie w BMW i mieli narkotyki

  • 12.05.2021, 05:08
  • ak
Siedzieli sobie w BMW i mieli narkotyki Fot. pixabay.com
Dwaj 32-letni mężczyźni odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Zatrzymali ich policjanci z Łabuń.

Był wieczór w niedzielę, 9 maja. Funkcjonariusze patrolowali swój teren i zwrócili uwagę na dwa zaparkowane obok siebie na poboczu auta osobowe. W jednym nie było nikogo, w drugim siedzieli dwaj mężczyźni. Policjanci postanowili ich skontrolować, zwłaszcza, że na widok mundurowych zrobili się bardzo nerwowi. 

Jeden z nich w czasie rozmowy z policjantami odrzucił coś do tylnej części samochodu. W zawiniątku znajdował się roślinny susz. Okazało się, że także drugi z mężczyzn miał przy sobie substancje zabronione. Myślał, że ukryje je w zaciśniętej dłoni.

Obaj zatrzymani to mieszkańcy Zamościa w wieku 32 lat. Trafili do komendy. Po przebadaniu znalezionych przy nich substancji, okazało się, że to marihuana. Mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. To przestępstwo zagrożone karą do 3 lat więzienia.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Braci się nie traci
Braci się nie traci 15.05.2021, 05:33
xd
szkoda chlopakow
szkoda chlopakow 13.05.2021, 22:46
XDD za sztuke jarania do 3 lat ehh ta polska to *** grzybem
Żal
Żal 12.05.2021, 21:04
Dajcie żyć wolnym obywatelom. Mamy XXI wiek. To już przesada. W innych krajach może też nie jest legalne ale Policja takimi ***mi nie zawraca Sobie głowy, wszystko na własny użytek, nikt nikogo do tego nie zmusza... Ale jasne, statystki najważniejsze i awans w komendzie..

Pozostałe