Pow. hrubieszowski: Ludowcy w natarciu (TYLKO W GAZECIE)

  • 05.05.2021, 08:03
  • Mariusz Parol
Pow. hrubieszowski: Ludowcy w natarciu (TYLKO W GAZECIE) Michał Miścior nie chce już być radnym powiatowym
Ostatnie zmiany w radzie i zarządzie powiatu hrubieszowskiego.

Michał Miścior nie jest już radnym powiatu hrubieszowskiego. Jego miejsce zajmie Jerzy Czerw (PSL), którego na ostatniej sesji wybrano na nieetatowego członka zarządu powiatu. Zastępcą przewodniczącego rady powiatu został Patryk czerwonka, również ludowiec. 

27 kwietnia Michał Miścior złożył u komisarza wyborczego w Zamościu rezygnację z mandatu radnego powiatowego. 

– Bezskutecznie starałem się, aby powiat dofinansował budowę basenu w Hrubieszowie. Wyszedł z tego raczej kabaret, bo powiat obiecał, że da miastu pół miliona zł, a jednocześnie chce od miasta 700 tys. zł na modernizację powiatowej drogi. O innych zakulisowych powodach mojej decyzji nie będę rozmawiał – stwierdził Michał Miścior.

Więcej na ten temat tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 Komuno odejdz
Komuno odejdz 12.05.2021, 19:13
Michasie , Ożołgi, i czerwie - dalej nie mam pracy a wy ustawiacie dzieci po prokuraturach i udzedach. Zajączki to już saga władców gmin hahahah. Zadbajcie o ludzi bo czerwiki każde dziecko pobudowqali żerując - hasło pewnie czerwik zna z początków swojej działalności - Na zdrowej tkance narodu hahahha
 Rządający rozliczenia władzy  niewładnej
Rządający rozliczenia władzy niewładnej 12.05.2021, 18:25
Michałku Ludowcu na co nacierasz? Kasy nie dostaliśmy na drogi bo walczycie o stołki i utrzymanie sie nad poziomem szamba. Dbajcie o to za co wam płacą, bo chybva nie za mordate przepycjhanki na etatach. Wytłumaczcie sie dlaczego kasy na drogi nie ma??????
Łubu dubu niech żyje nam
Łubu dubu niech żyje nam 08.05.2021, 21:53
Trener Jarząbek wiecznie żywy. Właśnie wczoraj w powiecie wybrano Zająca na członka zarządu, a radnego Czerwa i Ożoga odwołano. Sam Bareja nie wymyśliłby takiego scenariusza. Karuzela stanowisk dalej się kręci i nabiera jeszcze większej prędkości.
Rządający rozliczenia władzy niewładnej
Rządający rozliczenia władzy niewładnej 12.05.2021, 19:09
Ożogaoła to też postać z komedi Barei. Krzykacz wielki co niczym nie zabłysną tylko przepychankami słownymi. A panicza idącego do pracy jak Pan na włościach ,to każdy prostak potrafi udawać. Liczą sie rezultaty a nie kto jakie haki i co mądrego wymysli zeby kogoś oczernić . Bo widze w tym wyścigu szczurów sie zapętlacie i zapominacie kto wam za co płaci nieporadni radni !!!!!!!!!!!
I kto to mówi
I kto to mówi 08.05.2021, 19:40
" niepodpartych rzetelną wiedzą " podeprzeć to można drzwi w oborze hehehe.
Mydlenie
Mydlenie 08.05.2021, 19:11
Co to ma być to oświadczenie powiatu w spawie szpitala , reklama pieluszki i bobiku w Rozkoszowce
W roli głównej mis Coralgol
W roli głównej mis Coralgol 07.05.2021, 10:06
"Hrubieszów: Konkurs wiedzy o filmach Stanisława Barei rozstrzygnięty"
Wszystko ok. tylko lista zwycięzców coś nie halo. Jestem przekonana ,że wszyscy wiedzą o co chodzi.
ech
ech 07.05.2021, 11:31
Konkurs wiedzy o Barei organizowany przez powiat.
Przypadek? Nie sądzę hahahahah
tam Bareja na co dzień
Ha ha
Ha ha 08.05.2021, 06:54
Starostwo w cuglach i bez konkurencji wygrało ten konkurs.
Jacek
Jacek 06.05.2021, 22:39
No nareszcie. Ciekawe do kogo przylepi się na następnych wyborach?
Getan
Getan 06.05.2021, 17:04
Wyjaśni i z drugim radnym od wywalenia M.S. będą lecieć na pir w miescie?
Gfd
Gfd 05.05.2021, 17:25
Tosz dzisiaj byli panowie i panie na bruku z wielkimi pieniędzmi i małymi możliwościami ta świta ich witała
Polska
Polska 06.05.2021, 05:38
Do przodu Hrubieszów do tyłu.
Głowa w piasek
Głowa w piasek 05.05.2021, 15:34
Nie po to go wyborcy wybrali by wycofał się okrakiem.Zabieram grabki łopatkę i rezygnuję z tej piaskownicy, a wy wyborcy pocałujta mnie w d...ę, tak się wam odwdzięczam.
No właśnie
No właśnie 05.05.2021, 19:00
A tyle doooobrego mógłby jeszcze zrobić dla mieszkańców Hrubieszowa.Te wszystkie remonty dróg i pieniądze na basen, to wyłącznie jego zasługa. Najlepsze, co jemu wychodzi to chwalidupstwo.
Tak
Tak 06.05.2021, 05:35
Jest jak dzieci wybierają dzieci, to nie przedszkole i zabawa w berka.
I co z tego
I co z tego 05.05.2021, 14:46
W sumie to odejściem przysłużył się Józiowi. Bo ma un teraz w powicie usłużnego Jerzego Cz. Super postawa. Narozrabiać i uciec z tego burdelu, normalnie klękajcie narody. Trzeba bylo zostac i przejsc do opozycji. Moze udaloby sie zbudowac nową większość. A tak to tylko z podkulonym ogonem ucieczka
Brawo
Brawo 05.05.2021, 15:22
W sedno ale uno nigdy mądre nie było.
Krzysiek
Krzysiek 05.05.2021, 13:08
Czy dr Gałecki ma. Godność poniewarz wcześniej jusz informował że on sam pozwalnial personel medyczny i lekarzy z którymi nie miał kontaktów niech nie szuka raków za błędy się placi
Straszne
Straszne 05.05.2021, 13:32
Ło Jezu
Obserwator
Obserwator 05.05.2021, 12:49
Cyrkowcy i pisowcy i ludowcy...
rambo
rambo 05.05.2021, 10:45
Chyba trzeba będzie użyć środków przymusu by wykorzenić "koniczynę"
Krzysiek
Krzysiek 05.05.2021, 13:12
Mafia PSL w powiecie hrubieszowskim i Hrubieszowie zaczyna się rozpychać llokcii ciekawe co powiedzą. wyborcy o pozostawionych śmieciach i nierozliczonych obietnicach w naszym rejonie
Randap
Randap 05.05.2021, 11:35
Na mich nie działa,potrzebna głosowa kosiarka, pamiętajmy o rocznicy śmietniska, które to miał wyjaśniać radny Ożóg i co ?
Dużo zdrowia
Dużo zdrowia 05.05.2021, 10:37
To nie jest zabawne , to zaczyna być straszne . Zmarnowane głosy w wyborach . Czy hrubieszowskie społeczeństwo głosowało za PSL? , w imię :żeby było tak jak było?. Ok.64 % głosów na PIS , wynika z tego że większość się na to nie godzi . Zresztą zbrzydło gadać i pisać.
Arnold
Arnold 05.05.2021, 09:56
Pamiętam słynną czerwcową radę, na której usunięto M.S. Do obejrzenia w archiwum statostwa. Wiele mówi o ludziach. Dlatego w niczyje zapewnienia nie wierzę. Tak kończą "niesmiertelni". Tylko szkoda, bo rozwój powiatu i miasta jest, jaki jest. Czas wyjeżdżać.
Stary
Stary 05.05.2021, 09:42
ZSL jak hydra utniesz łeb i odrasta.

Pozostałe