Tomaszów Lubelski: Już za chwilę głosowanie (TYLKO W GAZECIE)

  • 29.04.2021, 06:00
  • Maria Dec-Kiełb
Tomaszów Lubelski: Już za chwilę głosowanie (TYLKO W GAZECIE) Jedna z propozycji dotyczy otwarcia wypożyczalni łyżworolek dla dzieci. Miałaby powstać przy torze wrotkarskim RSS Arena Roztocze.
Najprawdopodobniej za kilka dni ruszy głosowanie na tegoroczne projekty tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Do wyboru będzie 5 projektów, a zrealizowane zostaną 4 z nich.

W ramach Budżetu Obywatelskiego miasto ma do wydania 200 tys. zł. Tym razem jednak mieszkańcy mogli zgłaszać tylko tzw. twarde, czyli dotyczące inwestycji, a maksymalna wnioskowana kwota na jedno przedsięwzięcie nie mogła przekroczyć 50 tys. zł.

Takich wniosków wpłynęło 7. Potem projekty weryfikowała i opiniowała specjalnie powołana w tym celu komisja.

 – Dwa projekty zostały odrzucone z powodów formalnych. Ich autorzy mieli 7 dni na uzupełnienie i dostarczenie wymaganych dokumentów, ale tego nie zrobili – mówi Monika Nocek z Urzędu Miasta w Tomaszowie Lubelskim, która zajmuje się organizacją Budżetu Obywatelskiego.

Więcej szczegółów w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Maria Dec-Kiełb

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe