Praca: Jest 60 wolnych etatów. Szukają strażników więziennych

  • 11.04.2021, 08:03
  • ak
Praca: Jest 60 wolnych etatów. Szukają strażników więziennych Fot. Służba Więzienna
Okręgowy Służby Więziennej w Lublinie ogłosił nabór do służby. Do obsadzenia jest 60 etatów na stanowisku strażnik działu ochrony. Wolne miejsca są również w zakładach karnych w naszym regionie.

Z ogłoszenia wynika, że pracę można podjąć w ZK w Hrubieszowie i Zamościu, ale też więzieniach w Białej Podlaskiej, Chełmie, Włodawie i Opolu Lubelskim oraz aresztach śledczych w Krasnymstawie i Lublinie.

Od kandydatów wymagane jest wykształcenie minimum średnie lub średnie branżowe, ale im wyższe, tym więcej punktów można zdobyć w postępowaniu kwalifikacyjnym. Premiowane są również stopnie naukowe, a także wykształcenie prawnicze lub lekarskie. Dodatkowe punkty zdobywają też ratownicy medyczni i osoby posiadające uprawnienia instruktorów sztuk walki, a także np. posiadacze prawa jazdy kategorii C lub D.

Warunki konieczne do spełnienia to m.in. polskie obywatelstwo, uregulowany uregulowany stosunek do służby wojskowej, pełnia praw publicznych oraz zdolność fizyczna i psychiczna do pełnienia służby. W więziennictwie nie może pracować nikt, kto był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne.

Dokumenty od kandydatów są przyjmowane w poszczególnych jednostkach do 26 kwietnia. Nie można ich jednak składać osobiście, ale za pośrednictwem poczty (decyduje data stempla). 

Adresy można znaleźć na internetowej stronie OSW w Lublinie. Tam też należy szukać dodatkowych szczegółów.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 Bawcie  sie  sami
Bawcie sie sami 13.04.2021, 16:12
były klawisz ja kiedyś sie ubiegałem o taki etat ale trafjali ludzie z układami i ci co podpłacili. W tamtych latach to młodzi uciekali z kraju. Długofalowe myślenie ZK bo ostatnie podanie co składałem to chyba 2014. Odmownie bo > nie bo nie mają juz hahahahah. Teraz Młody pojedzie nwm do Holandii na byle co i więcej zarobi a jak osiągnie prawa emerytalne to wytższe niż takiego klawisza hahahah Jeszcze troche to zabraknie klawiszy i z czego fortepian złożą ?
były  klawisz
były klawisz 11.04.2021, 12:59
Nie polecam ,praca poniżej poziomu dla ludzi myślących logicznie .
Emeryt SW
Emeryt SW 11.04.2021, 09:44
Dobrze się zastanówcie ta praca odbiera normalność i przyzwoitość, nawet nie wiesz kiedy zapomnisz kim byłeś, ja wiem kim będziesz i to nie będzie przyjemne dla ciebie.Pamiętaj nie próbuj z kimkolwiek się kolegować broń boże zaufać,a nie daj Bóg zwierzyć, wszystko doniosą.Uciążliwością nie są więźniowie tylko koledzy klawisze, a dojdziesz do tego po 10 może 15 latach. POWODZENIA.
niedoszły klawisz
niedoszły klawisz 15.04.2021, 21:43
Człowieku to jak rozumie psychyke ci zryli współpracownicy a nie więżniowie, których pilnowałeś, To co ci współpracownicy robili z więżniami w ramach resocjalizacji? To nadaje sie na śledztwo prokuratorskie a nie na spowiedz na czacie !!!!!!!!!!!
Dziadek dobra rada
Dziadek dobra rada 13.04.2021, 21:07
Bezrobocie odbierało normalność i przyzwoitość w czasie kiedy ty dorwałeś sie do realnej pracy z dodatkami i szkodliwym. To o czym ty człowieku piszesz? O swojej stracie na moralności w tej służbie a teraz siedziusz jako emeryt ? Litości i pomyslunku bo pilnowałeś cześć z tych co nie mieli szansy na uczciwą prace i zeszli z drogi . Moralizatorze ebany co widzi świat zza krat swojego umysłu.
 Dziadek dobra rada
Dziadek dobra rada 13.04.2021, 16:17
jakąś Paranoje masz chyba albo za słabą psychike na takich ludzi. Tak sie dzieje jak ktoś nie zna środowiska i trafia na patole w ZK hahaha Ciesz sie że Emeryture masz po nwm 15/20 latah pierdzenia na wierzy strażniczej czy gdzie tam pan odsłużył . A to że obcowanie z ludzmi innego pokroju zmieniło twoja psychike to juz nie wina systemu a braku odporności .
Takich głupot
Takich głupot 14.04.2021, 08:06
Dziadek dobra rada czytaj ze zrozumienie cyt jeszcze raz Uciążliwością nie są więźniowie tylko klawisze, swoje mądrości wykładaj po rozumnym przeczytaniu tekstu,a to jak widać powyżej problem dla pana, a nie mój.
Dziadek dobra rada
Dziadek dobra rada 15.04.2021, 15:51
czyli klawisze klawiszom taki los sprawili hahahaha Pogubiłem sie już za co masz emeryture i na jakie choroby po tym cierpisz zawodowe? Wyjaśnij jak mogłeś być represjonowany jako klawisz przez klawiszy hahaha bo to ciekawe co teraz przeżywasz po tej służbie. Ja już myslałem ze bicie więżniów nwm kluczami zmnieniło twoją psychike, a to współpracownicy o ile dobrze doczytałem

Pozostałe