Hrubieszów: Dar dla szpitala od browarników

  • 10.04.2021, 09:07
  • par
Hrubieszów: Dar dla szpitala od browarników
Szpital powiatowy w Hrubieszowie otrzymał nowy, wysokiej klasy respirator kliniczny Hamilton-C3 z napędem turbinowym. To dar od Perła Browary Lubelskie S.A.

Nowoczesny respirator podarowali szpitalowi w Hrubieszowie browarnicy. Sprzęt jest zaprojektowany do wentylowania dorosłych pacjentów i dzieci.

– Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną nam bezinteresowną pomoc. Obecnie pandemia przybiera na sile i dotarła do nas kolejna fala wzrostu zakażeń. Szpital przyjmuje chorych w bardzo ciężkiej kondycji oddechowej. W takich przypadkach niezbędne jest jak najszybsze wsparcie specjalistycznym sprzętem, a takie właśnie umożliwi podarowany szpitalowi respirator – zapewnia Dariusz Gałecki, dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie.

Wysokiej klasy respirator kliniczny ma także opcję dla niemowląt i noworodków. HAMILTON-C3 został wyposażony w ekran o dużej rozdzielczości. Zapewnia on personelowi medycznemu wgląd w parametry bieżącej wentylacji pacjenta. Dzięki zastosowanej technologii, respirator natychmiast identyfikuje stan płuc pacjenta. Urządzenie automatycznie dopasowuje potrzeby tlenowe wentylowanego i dostosowuje się automatycznie do zmian wydolności oddechowej pacjenta.

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krzysiek
Krzysiek 12.04.2021, 04:56
Wszyscy co dowiadują się o nowych nabytkach pana dyrektora niewyczuwalna chęci zakrycia sprawy szczepionkowego w Hrubieszozowie i oraz większego zaangarzowania przewodniczącego Rady Nadzorczej w tej sprawie dalej dociekam o opublicznienie listy zaszczepionych poza kolejnoscia

właściciel myjni
właściciel myjni 12.04.2021, 22:29
Polska jenzyk, trudna jenzyk. Rwa człowieku sięgnij po słownik, translator, albo co innego, bo już tego znieść nie można.
Ale jaja
Ale jaja 11.04.2021, 07:15
Więcej picia więcej życia.
też mieszkaniec
też mieszkaniec 10.04.2021, 22:23
Mieszkaniec ta czekaj sobie Trzeba Perłe pić jak mają taki gest
Mieszkaniec
Mieszkaniec 10.04.2021, 09:59
Brawo. Czekamy teraz na dar browarników z Hrubieszowa. Browar Sulewski nie będzie gorszy. Mylę się?

Pozostałe