Lockdown przedłużony. Co najmniej o tydzień

  • 07.04.2021, 11:21
  • red.
Lockdown przedłużony. Co najmniej o tydzień Fot. Ministerstwo Zdrowia
To było do przewidzenia. Rząd postanowił, że wszystkie obowiązujące obecnie obostrzenia potrwają dłużej. Lockdown jest przedłużony co najmniej o kolejny tydzień. Poinformował o tym minister zdrowia Adam Niedzielski.

– Ostatnie wyniki, które dają pewną nadzieję, są jeszcze zbyt słabym sygnałem, żeby traktować je optymistycznie. Cały czas w szpitalach mamy trudną sytuację, która zróżnicowana jest regionalnie – stwierdził na konferencji prasowej szef resortu zdrowia.

Zapowiedział więc, że obecne obostrzenia będą obowiązywać w Polsce co najmniej do 18 kwietnia. Bo za kilka dni wykrywanych zakażeń może być więcej z powodu zwiększonej w czasie świąt mobilności. 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Polskie  Burdele
Polskie Burdele 07.04.2021, 13:39
Burdele na Roksa działają , paranoja przepisów PiS .

Pozostałe