Tomaszów Lubelski: Bezpieczna zima – rozstrzygniecie konkursu plastycznego

  • 05.03.2021, 09:00
  • ak
Tomaszów Lubelski: Bezpieczna zima – rozstrzygniecie konkursu plastycznego Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Agata Chmielewska, uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej w Łaszczowie wygrała plastyczny konkurs "Bezpieczna zima" zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Tomaszowe Lubelskim.

Ogłoszenie wyników konkursu, na który spłynęło ponad 120 prac i rozdanie laureatom nagród odbyło się w środę (3 marca). Upominki ufundowane przez PGE Dystrybucja wręczał dzieciom podinsp. Mariusz Joniec, naczelnik wydziału prewencji. 

Główna nagroda trafiła do Agaty Chmielewskiej ze szkoły w Łaszczowie. Natomiast wyróżnienia otrzymali: Zuzanna Posikata z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bełżcu, Nikola Gawęda z SP w Sabaudii i Kacper Kudełko z ZSP w Michalowie.

ak

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe