Pacjenci stukają w szyby. Przychodnia zamknięta (TYLKO W GAZECIE)

  • 24.02.2021, 06:03
  • Leszek Wójtowicz
Pacjenci stukają w szyby. Przychodnia zamknięta (TYLKO W GAZECIE) Przychodnia zdrowia w Tarnogrodzie.
Pacjenci przychodni zdrowia w Tarnogrodzie skarżą się na jej funkcjonowanie. Podnoszą, że nie tylko ciężko jest dostać się tam na wizytę, ale nawet dodzwonić.

O sytuacji mówił na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Tarnogrodzie Ryszard Szponar.

– Mieszkańcy skarżą się na działalność ośrodka zdrowia – zakomunikował radny Szponar. – Telefony nie działają, domofon też nie. Nie wiem, co się dzieje. Ludzie, aby dostać się do lekarza, stukają po szybach i drzwiach. Nie jest to przyjemne, a wręcz uciążliwe dla mieszkańców.

To prywatna placówka. – Nie znam ośrodka, który funkcjonowałby tak, aby zapewnić pacjentom pełną otwartość – powiedział burmistrz Tarnogrodu Paweł Dec.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
A
A 24.02.2021, 12:44
NZOZ Telatyn! Zawsze zawiedzie💪 a kiedy dzwonisz to usłyszysz w słuchawce od pani doktur co oni się dziś uczepili...
Ja
Ja 24.02.2021, 19:22
Tak niestety mamy u nas w Hrubieszowie do pewnego pana doktora też się nie dostaniesz tylko przez telefon z tobą pogadać i nie chce tobie wystawić skierowana do innego a znam jednego zmarłego ktury umarł na zawał a jemu koronę postawili

Pozostałe